Natečaj 2012
Veronika Marušič, 7. B, OŠ Vrhovci Ljubljana - 1. nagrada
Amadeja Završnik, 6. A, OŠ Mateja Valjavca Preddvor - 1.nagrada
Asja Grgičević, 3. A, OŠ Prule Ljubljana - 1. nagrada
Bor Jamnik, 8. C, OŠ Vižmarje Brod - 2. nagrada
Luka Jaklič, 6. A, OŠ Vrhovci Ljubljana - 3. nagrada
Christian Plečko, 6. B, OŠ Milana Šuštaršiča Ljubljana
Luka Gumilar, 4. B, OŠ Jožeta Moškriča Ljubljana
Maša Gomboc, 4. B, OŠ Jožeta Moškriča Ljubljana
Miha Gjura, 7. B, OŠ Vrhovci Ljubljana
Kristjan Kostanjšek, 8. C, OŠ Vižmarje - Brod
Nik Rupar, 8. C, OŠ Vižmarje - Brod
Eva Fojkar, 14 let, OŠ Poljane
Ema Letnar, 4. A, OŠ Vodice
Nika Sumper, 7. B, OŠ Vodice
Klara Rakovec, 12 let, OŠ Poljane
Nace Sever, 7. B, OŠ Vrhovci Ljubljana
Adela Kolar, 6. B, OŠ Milana Šuštaršiča Ljubljana
Amela Lišić, 9. B, OŠ Vide Pregarc ljubljana
Veronika Mohorič, 8. C, OŠ Simona Jenka Kranj
Jernej Birk, 6. B, OŠ Sostro
Matevž Smeravec, 6. B, OŠ Sostro
Amel Merdanović, 8. A, OŠ Vrhovci Ljubljana
Tina Škulj, 8. C, OŠ Vrhovci Ljubljana
Eva Žejn, 6. B, OŠ Vodice
Tijana Tošić, 3. B, OŠ Milana Šuštaršiča Ljubljana
Maja Caf, 9. A, OŠ Vižmarje - Brod
Martin Koza, 8. C, OŠ Vižmarje  - Brod
Tjaša Breznik, 7. B, OŠ Vodice
Lara Anžič, 7. B, OŠ Vodice
Tjaša Jelenc, 7. A, OŠ Vodice
Lucija Gyergyek, 6. B, OŠ Vodice
Klemen Štupar, 6. B, OŠ Vodice
Sergeja Gubanc, 6. B, OŠ Vodice
Tjaša Peterlin, 6. B, OŠ Vodice
Alenka Letnar, 6. A, OŠ Vodice
Gal Gubanc, 7. A, OŠ Vodice
Ana Županič, 7. B, OŠ Vodice
Lucija Lunder, 7. B, OŠ Vodice
Veronika Stanič, 6. B, OŠ Vodmat Ljubljana
Veronika Urbanc, 8. B, OŠ Vodmat Ljubljana
Tjaša Ilnikar, 6. B, OŠ Vodmat Ljubljana
Urban Krajnik, 14 let, OŠ Poljane
Julija Košir, 14 let, OŠ Poljane
žiga Debeljak, 14 let, OŠ Poljane
Jaka Buh, 12 let, OŠ Poljane
Peter Debeljak, 14 let, OŠ Poljane
Matjaž Buh, 14 let, OŠ Poljane

Nina Novak, 14 let, OŠ Poljane

Jan Guzelj, 12 let, OŠ Poljane
Džan Merdanović, 6. A, OŠ Vrhovci Ljubljana
Val Pristov, 8. B, OŠ Vrhovci Ljubljana
Jaka Sušnik, 5. B, OŠ Koroška Bela Jesenice
Vid Cimprič, 6. B, OŠ Sostro
Ivana Tancheva, 9. A, OŠ Vide Pregarc Ljubljana
Vijoleta Gostimirović, 9. A, OŠ Vide Pregarc Ljubljana
Monika Marković, 9. A, OŠ Vide Pregarc Ljubljana
Ile Blaženski, 5. A, OŠ Jožeta Moškriča Ljubljana
Gaja Aksinja Abramović, 5. A, OŠ Jožeta Moškriča Ljubljana
Karin Krmelj, 4. B, OŠ Jožeta Moškriča Ljubljana
Jan Kokot, 3. B, OŠ Prežihovega Voranca Ravne na Koroškem
Maruša Sedovnik, 1. B, OŠ Prežihovega Voranca Ravne na Koroškem
Teo Tesić, 1. B, OŠ Prežihovega Voranca Ravne na Koroškem
Lana Katarina Lampret, 1. B, OŠ Prežihovega Voranca Ravne na Koroškem
Maruša Poredoš, OŠ Prežihovega Voranca Ravne na Koroškem
Matic Kotnik, 1. B, OŠ Prežihovega Voranca Ravne na Koroškem
Polona Horvat, 1. B, OŠ Prežihovega Voranca Ravne na Koroškem
Naša spletna stran za boljše delovanje uporablja piškotke! Želite izvedeti več?
Ali se strinjate, da na vaš računalnik naložimo piškotke za ta namen?