Leto:
Mesec:
Ključne besede:
18. 11. 2017

V 7. krogu državnega prvenstva so v Novem mestu gostovali odbojkarji ACH Volleyja Ljubljana, ki so bili s 3:0 boljši od domačinov (-16, -23, -18).

15. 11. 2017
V osmini finala pokalnega tekmovanja je ACH Volley Ljubljana gostoval v Žužemberku. Po pičlih minutah igre so hitro opravili delo in zmagali s 3:0 (14, 19, 11).
12. 11. 2017

Na drugi tekmi zadnjega kroga kvalifikacij lige prvakov so odbojkarji ACH Volleyja Ljubljana gostovali v Novosibirsku. Kljub tesnima porazoma v prvih dveh nizih, so gostitelji v zadnjem pokazali iz kakšnega testa so in se prepričljivo uvrstili v glavni del lige prvakov.

08. 11. 2017
Na prvi tekmi zadnjega kroga kvalifikacij za ligo prvakov so se odbojkarji ACH Volleyja Ljubljana v dvorani Tivoli pomerili proti ruski Lokomotivi iz Novosibirska. Gostje so dokazali, da so vrhunska ekipa, toda oranžni zmaji so jim dihali za ovratnik v vsakem nizu. Zvezdnik Georg Grözer je kljub poškodbi kolena odigral celotno tekmo in zbral 18 točk.
07. 11. 2017
Pred jutrišnjo zadnjo oviro pred vstopom v elitno ligo prvakov je bila v Hiši športa danes novinarska konferenca. Poleg trenerja domačih Zorana Kedačiča in oranžnega zmaja Jana Pokeršnika, sta se konference udeležila tudi trener Lokomotive Novosibirska Plamen Konstantinov in nemški zvezdnik Georg Grözer.
06. 11. 2017
Pravi odbojkarski navdušenec ve, kakšno delo čaka v sredo varovance Zorana Kedačiča. Nič kaj lahko, toda strateg Ljubljančanov se tekme neizmerno veseli in pravi: 'Tekmec ni nepremagljiv in s samozavestjo ter željo po dokazovanju je vse mogoče.''
04. 11. 2017
V 5. krogu 1. DOL je ekipa ACH Volleyja Ljubljana gostovala v Murski Soboti. Panvita Pomgrad je pokazala, da so zasluženo v vrhu državne lestvice, saj so oranžnim zmajem odvzeli niz. Gostje so bili na koncu boljši s 3:1 (-18, 20, 22, 20)
03. 11. 2017
Ekipa ACH Volley Ljubljana se tudi po začetku sezone krepi. Pridružil se ji bo 27-letni nekdanji reprezentant Jan Planinc.
Že dejstvo, da je letos evropski odbojkarski prestol zasedla ruska reprezentanca, je jasen pokazatelj, da prihaja v sredo, 8. novembra, v Tivoli vrhunska ekipa. Čeprav igrajo v kvalifikacijah lige prvakov, je Lokomotiva Novosibirsk v sezoni 2012/2013 že stala na vrhu tega najelitnejšega odbojkarskega tekmovanja v Evropi.
31. 10. 2017
V 3. krogu 1. DOL sta se v Prvačini pomerila ACH Volley Ljubljana in GEN-I Volley. Aktualni slovenski državni prvaki so zanesljivo s 3:0 premagali nasprotnike.
27. 10. 2017
Na drugi tekmi pokala MEVZA ta teden so se odbojkarji ACH Volleyja srečali z avstrijsko ekipo Waldviertel in s 3:0 (24, 22, 34) zmagali. Postregli so z zelo zanimivim obračunom, ki se je odločal v končnici nizov, še posebej pa izstopa rezultat v zadnjem, ki se je zaključil s 36:34.
26. 10. 2017
Odbojkarji ACH Volleyja Ljubljana bodo konec tedna preživeli v Zagrebu na tekmah srednjeevropskega pokala. Za uvod so s 3:0 premagali domačine OK Mladost, jutri pa jih čaka Union Raiffeisen Waldviertel.