Leto:
Mesec:
Ključne besede:
22. 03. 2017
Oranžni zmaji so v prvi tekmi četrtfinala državnega prvenstva s 3:0 (12, 21, 16) odpravili novomeško Krko in tako odlično začeli končnico.
19. 03. 2017
Oranžni zmaji so v finalu pokala Slovenije ponovno morali priznati premoč kamniškemu Calcitu, ki je slavil s 3:2 (-18, -18, 17, 18, 13) in tako že drugo leto zapored osvojil pokalno lovoriko.
18. 03. 2017
Oranžni zmaji so v polfinalni tekmi pokala Slovenije, ki ga gosti Kranj, s 3:0 (18, 27, 20) odpravili novomeško Krko in se tako uvrstili v jutrišnji finale, kjer se bodo ob 20:30 pomerili z boljšim iz dvoboja med Calcitom iz Kamnika in domačim Triglavom.
16. 03. 2017
Po ubranjenem naslovu prvakov pokala MEVZA in osvojeni prvi letošnji lovoriki, je čas za zaključni turnir pokalnega tekmovanja Slovenije.
12. 03. 2017
ACH Volley je v finalni tekmi zaključnega turnirja MEVZA v Zagrebu s 3:2 (15, -17, 20, -20, 7) premagal avstrijski Hypo Tirol Innsbruck in ubranil naslov prvaka srednjeevropske lige. To je že osmi naslov v srednjeevropskem tekmovanju za oranžne zmaje.
11. 03. 2017
ACH Volley je v polfinalnem obračunu zaključnega turnirja MEVZA v Zagrebu s 3:1 (-21, 18, 21, 23) uspel premagati domačo ekipo Mladost Proenergy. Oranžni zmaji so se tako uvrstili v finale, ki bo na sporedu jutri ob 17:30. Pomerili se bodo z avstrijskim Hypo Tirolom iz Innsbrucka.
10. 03. 2017
Pred oranžnimi zmaji je zaključni turnir pokala MEVZA, ki bo potekal 11. in 12. marca v Zagrebu. Dvorana Dom odbojke "Bojan Stranić" bo ta konec tedna gostila najboljše štiri moške in ženske ekipe v srednjeevropskem tekmovanju.
08. 03. 2017
Oranžni zmaji so v derbiju petega kroga modre skupine s 3:0 (21, 23, 20) premagali neposrednega tekmeca Calcit Volleyball in si tako zagotovili prvo mesto v modri skupini ter najboljše izhodišče pred končnico državnega prvenstva.
07. 03. 2017
Danes je v Ljubljani, v prostorih Telekoma Slovenije potekala tiskovna konferenca pred zaključnim turnirjem najboljših štirih ekip pokala Slovenije, ki bo potekal od 17. do 19. marca v Kranju.
04. 03. 2017

Odbojkarji ACH Volley-a so na gostovanju v Kranju oddali dve točki,  domači Triglav je slavil s 3:2 (-18, -15, 30, 29, 13) in tako osvojil izjemno pomembni točki v lovu za boljše izhodišče pred izločilnimi boji državnega prvenstva.

02. 03. 2017
Hrvaška prestolnica bo čez dober teden dni, 11. in 12. marca, gostila zaključni turnir najboljših štirih ekip pokala MEVZA v ženski in moški konkurenci.
01. 03. 2017
ACH Volley je za slovo od Lige prvakov premagal slovito italijansko ekipo Azimut Modena. V Stožicah so slavili s 3:2 (21, -23,-25, 20, 11) in pred domačimi navijači prikazali lepo predstavo.