Leto:
Mesec:
Ključne besede:
04. 12. 2019

Odbojkarji ACH Volleyja Ljubljana so na prvi tekmi Lige prvakov gostovali v Berlinu, kjer jih je domača ekipa premagala s 3:0. Naslednja preizkušnja najelitnejšega odbojkarskega tekmovanja bo že prihodnji teden v Tivoliju, ko bodo oranžni zmaji gostili ruske prvake.

02. 12. 2019

Danes v popoldanskih urah bo ekipa ACH Volleyja Ljubljana odpotovala v Berlin na prvo letošnjo preizkušnjo v elitni Ligi prvakov. Po včerajšnji zmagi nad Kamnikom so potrdili stopnjevanje forme, pa čeprav imajo v taboru slovenskih prvakov precej težav s poškodbami.

Oranžni zmaji so gostovali v Kamniku, kjer so dan pred odhodom v Berlin odigrali 10. krog srednjeevropske lige. V Nemčijo potujejo z dobro popotnico, saj so s 3:1 premagali Calcit Volley.

27. 11. 2019

Na drugi četrtfinalni tekmi Pokala Slovenije so Ljubljančani gostovali v Kanalu. Po zmagi na prvi tekmi v Tivoliju so jim tokrat za napredovanje na zaključni turnir zadostovala 2 niza, kar so osvojili že na začetku tekme, ki pa se je nato zavlekla na 5 nizov.

24. 11. 2019

V letošnji sezoni so se oranžni zmaji drugič srečali z avstrijskim Waldviertlom in še drugič vknjižili zmago. Z novimi 3 točkami so se ponovno zavihteli na vrh lestvice.

21. 11. 2019

Na prvi četrtfinalni tekmi so odbojkarji ACH Volleyja Ljubljana na tivolskem parketu gostili Salonit Anhovo. Prihodnji teden v Kanal odhajajo z rezultatom 3:0, vendar bo za preboj na zaključni turnir Pokala Slovenije potrebno dobiti še drug polčas. Po poškodbi je pri zmajih na igrišču znova blestel Petar Đirlić, ki je nanizal kar 23 točk, v napadu je bil 73 odstoten.

20. 11. 2019

Branilci naslova Pokala Slovenije bodo jutri v domači dvorani odigrali prvo četrtfinalno tekmo proti vedno motiviranim odbojkarjem Salonita. Srečanje se bo v Hali Tivoli pričelo ob 19.30.

17. 11. 2019

Na drugi domači tekmi sezone so oranžni zmaji gostili zagrebško Mladost. Slovenski prvaki so bili v Tivoliju z borbeno igro boljši s 3:0 (13, 23, 18) od hrvaških.

15. 11. 2019

V nedeljo bodo zmaji prvič po uvodni tekmi sezone v začetku oktobra ponovno stopili na domač parket. Tokrat gostijo zagrebško Mladost, ki je v letošnji sezoni dobila krila – v srednjeevropski ligi imajo najugodnejši izkupiček z le enim porazom, prebili so se tudi do zadnjega kroga kvalifikacij za Ligo prvakov.

13. 11. 2019

V osmini finala Pokala Slovenije so branilci naslova gostovali v Šempetru v Savinjski dolini. Mlada drugoligaška ekipa se je na začetku prvega in skozi celoten drugi niz dobro upirala slovenskim prvakom, ki pa so na koncu slavili s 3:0 (14, 21,

10. 11. 2019

Zmaji so tokrat v srednjeevropski ligi gostovali pri dobrih znancih SK Zadruga v Pliberku. Domačini, ki so celotno srečanje odigrali na visokem nivoju, so slavili s 3:1. Pri Ljubljančanih je doma zaradi poškodbe ostal Petar Đirlić.

07. 11. 2019
Znan je razpored skupinskega dela Lige prvakov. Ljubljančani, ki bodo nastopali v skupini B, bodo za uvod gostovali v Berlinu, pred domačim občinstvom pa bodo v najelitnejšem odbojkarskem tekmovanju zaigrali 11. decembra.