Leto:
Mesec:
Ključne besede:
08. 04. 2019

Po uspešno odigrani sezoni pri severnih sosedih na Dobu se bo v novi sezoni slovenskim prvakom znova pridružil 22-letni sprejemalec Matej Kök.

06. 04. 2019

Na drugi polfinalni tekmi so odbojkarji ACH Volleyja Ljubljana gostili OK Salonit Anhovo. Na prvem srečanju v Kanalu so slovenski prvaki potrebovali za zmago 5 nizov, v Ljubljani le 3.

Na povratni polfinalni tekmi se bosta danes v dvorani Tivoli ob 18. uri za mesto v velikem finalu državnega prvenstva pomerila ACH Volley Ljubljana in OK Salonit Anhovo. Prva tekma je v gosteh pripadla oranžnim zmajem, a odpor Primorcev so strli šele v petem nizu.
05. 04. 2019

Selektor slovenske moške odbojkarske izbrane vrste Alberto Giuliani je predložil seznam igralcev, na katere računa v letošnji reprezentančni sezoni. Italijanski strokovnjak se bo z izbranci na pomembno poletno sezono, v kateri bo Slovenija gostila evropsko prvenstvo, začel pripravljati v sredo, 15. maja, v Kranjski Gori.

03. 04. 2019

Na prvi polfinalni tekmi državnega prvenstva sta se v Kanalu pomerila OK Salonit Anhovo in ACH Volley Ljubljana. Domačini so prikazali dobro igro, ki pa je niso uspeli kronati z zmago. Na koncu so s 3:2 slavili Ljubljančani.

Odbojkarji ACH Volleyja Ljubljana bodo po osvojitvi srednjeevropskega pokala sredi marca in krajšem odmoru ponovno na delu v slovenskem prvenstvu. V polfinalu jih danes ob 19. uri v ŠD Kanal pričakuje Salonit Anhovo.
16. 03. 2019

V finalu srednjeevropskega pokala sta se pomerila najboljša avstrijska in slovenska kluba. Prepričljivo pa so s 3:0 naslov osvojili slovenski prvaki, ki so tako že devetič osvojili pokal MEVZA!

Danes ob 19.30 se bodo odbojkarji ACH Volleyja Ljubljana podali v boj za srednjeevropsko lovoriko. V finalu se bodo pomerili s Posojilnico, ki po selitvi Innsbrucka v nemško ligo, kraljuje na vrhu avstrijske lestvice.

15. 03. 2019

Na zaključnem turnirju v Pliberku sta se v polfinalu pomerila oba slovenska predstavnika v srednjeevropskem tekmovanju. Še tretjič to sezono so brez izgubljenega niza slavili odbojkarji ACH Volleyja Ljubljana.

14. 03. 2019

Ta konec tedna se serijski slovenski odbojkarski prvaki odpravljajo v Pliberk na zaključni turnir srednjeevropskega pokala. Ni skrivnost, da je osvojitev naslova eden izmed ciljev sezone, vendar najprej si bo potrebno pridobiti vstopnico za finale. Borba za to se bo pričela jutri ob 17. uri proti Calcit Volleyju.

02. 03. 2019

V zadnjem krogu rednega dela so se vodilni zmaji pomerili s Šoštanj Topolšico, ki bi se v primeru zmage izognila zeleni skupini. To jim ni uspelo, saj so Ljubljančani slavili s 3:0.