Leto:
Mesec:
Ključne besede:
07. 12. 2012

V Stožicah je v sredo gostoval aktualni italijanski prvak Lube Banca Marche Macerata, ki je vodilni v skupini D evropske Lige prvakov. A glavna zvezda večera so bili – poleg 5.500 zvestih in glasnih navijačev – igralci ACH Volleya, ki so favorizirane Italijane premagali s 3:1.

03. 12. 2012
ACH Volley LJUBLJANA se bo v sredo v 5. krogu letošnje evropske Lige prvakov pomeril z vodilno ekipo v skupini D, italijanskim prvakom Lube Banca Marche Macerata.
01. 12. 2012
ACH Volley je danes na gostovanju s 3:0 (25:18, 25:22, 25:12) premagal Mladost Marino Kaštelo. Največ točk je z oranžne zmaje dosegel Uroš Kovačević, 19 točk.
28. 11. 2012
ACH Volley je drugi udeleženec zaključnega turnirja slovenskega pokala, ki bo 28. in 29. decembra v Mozirju. S 3:0 (25:19, 25:16, 25:12) je bil boljši od Astec Triglava.
27. 11. 2012

Ljubljana, 27. november - V sredo, 28. novembra, bodo potekale povratne tekme ¼ finala slovenskega pokala. Aktualni pokalni prvak ACH Volley se bo tako ob 19. uri v dvorani Tivoli pomeril z ekipo Astec Triglava.

21. 11. 2012
ACH Volley je na gostovanju v športni dvorani Topsporthal v Gentu s 3:0 (25:14, 25:19, 25:17) premagal Euphony Asse-Lennik.